Talentide testimine

Soovid veenduda, et valisid selle õige?

Kaasaegses kiiresti muutuvas maailmas on meil kõigil väga kiire ning aega napib. Eriti vähe aega on juhtidel, kes päevast päeva peavad tegelema organisatsiooni operatiivjuhtimisega. Kui organisatsioonis on olemas personalijuht või personaliosakond – ei ole värbamisega seotud mured nii kriitilised. Organisatsioonides, kus personaliosakonna roll on operatiivjuhil – võib värbamine osutuda keeruliseks väljakutseks.

Kandidaadiga vesteldud, kõik justkui sobib, aga soovid ikkagi veenduda, et seekord ei eksi ja tööle asub õige talent? Me oskame Sind sellega aidata. Anna meile oma soovist teada ning korraldame vastavalt Sinu valikule kas keeleteste või isiksuse teste. Testimise korraldavad meie tuntud ning litsentseeritud partnerid.

meid on sealhulgas usaldanud testima:

Talentide testimise võimalused:

Aitame veenduda kandidaadi keeleoskuses läbi pädevate ning professionaalsete testide. Testimist aitavad korraldada meie litsentseeritud partnerid.

Aitame veenduda kandidaadi kutsesobivuses läbi pädevate ning professionaalsete testide. Testimist aitavad korraldada meie litsentseeritud partnerid.

Koostööks valmis?

Saada päring, räägime!

Oled tööotsija või tööandja – võta ühendust ja leiame Su murele kõige efektiivsema lahenduse! 

Küsi julgelt!

Kõik päringud jõuavad minuni


Täida väljad ära ja vajuta "saada", nii lihtne ongi! Hea oleks kui täpsustaksid nii organisatsiooni kui ka teenuse või valdkonda, mille kohta küsid - see annab meile võimaluse vastata võimalikult täpselt ja kiirelt. Vastame reeglina ühe tööpäeva jooksul.

Anzelika Ruubel / Talendibaasi tegevjuht