Talentide taustauuring

Usalda aga kontrolli!

Kaasaegses kiiresti muutuvas maailmas on meil kõigil väga kiire ning aega napib. Eriti vähe aega on juhtidel, kes päevast päeva peavad tegelema organisatsiooni operatiivjuhtimisega. Kui organisatsioonis on olemas personalijuht või personaliosakond – ei ole värbamisega seotud mured nii kriitilised. Organisatsioonides, kus personaliosakonna roll on operatiivjuhil – võib värbamine osutuda keeruliseks väljakutseks.

Isegi kui kõik tundub ilus ning talent on valmis tiimiga liituma, ei tasu pimesi uskuda, et intervjuul räägitu on absoluutne tõde. Inimesed kipuvad ikka ilustama oma saavutusi ning ebaõnnestumisi väiksemaks rääkima. Meie taustauuringu teenus peab sellised eksitused elimineerima. Taustauuringu teenus on sihtotsingu teenuse osa, kuid seda saab tellida ka eraldi, juba valitud talentide kohta. Anna meile märku ja teeme ära!

meid on SEALHULGAS usaldanud TAUSTA UURIMA:
Koostööks valmis?

Saada päring, räägime!

Tööandja – võta ühendust ja leiame Su murele kõige efektiivsema lahenduse! 

Küsi julgelt!

Kõik päringud jõuavad minuni


Täida väljad ära ja vajuta "saada", nii lihtne ongi! Hea oleks kui täpsustaksid nii organisatsiooni kui ka teenuse või valdkonda, mille kohta küsid - see annab meile võimaluse vastata võimalikult täpselt ja kiirelt. Vastame reeglina ühe tööpäeva jooksul.

Anzelika Ruubel / Talendibaasi tegevjuht