Teenused tööandjale

Talendibaasi peamine eelis on kokkuhoidev tiim ja personaalne suhtumine.

Anzelikaga suhtlemine juba iseenesest on väga meeldiv ja positiivne. Alati on ta olemas ja jääb mulje nagu ta olekski ainult sinu ettevõtte jaoks – on sinu meeskonna mängija. Julgen igati soovitada koostööd temaga ja kui endalgi veel peaks vajadust olema sellise teenuse järg, siis tean kindlasti kuhu helistada ja kirjutada.

Kaupo Kaskla / T-Model

Meie peamised ärisuunad

Kõik personali värbamisega seotud teenused, alates töökuulutuse avaldamisest kuni sihtotsinguni.

Ei ole kogemust töötajate otsimisel või on Sul hoopis muud personalialased küsimused? 

Aitame olla pildis nii sotsiaalmeedias kui ka muudes kanalites.

Kui põhiteenustest ei piisa – siit leiad veel mõned teenused, millega saab Talendibaas appi tulla.

Meid usaldanud kliendid

Arvavad meist nii:

“Meil on Anzelikaga varasemalt olnud väga pikk ja meeldiv koostöö ning ka praegu oleme saanud Talendibaasi abiga kenasti täita puuduolevad ametikohad.”

Maris Orumets Barbosa / Neiser Group

“Kulutasime mitmeid kuid sobiva töötaja otsingule, kuid tulutult. Meie kuulutusi pani tähele Iris, kes seejärel minuga ka ühendust võttis. Meie koostöö Talendibaasiga oli ladus ja ootuspäraselt produktiivne. Julgen ka teistele soovitada jätta teatud tegevused asjatundjatele.”

Ave Kukk / OK Incure

"Olime lootust kaotamas, et leida sobiv kandidaat ja varasem kogemus oli negatiivne, kuid Talendibaas tõi välja oma kvaliteedi ja tulemuse garanteerimise tingimused, mille tõttu olime veendunud, et tegu on õige partneriga kelle poole pöörduda töötajate värbamisel. Kasutame ise, kui ka soovitame talendbaasi meie enda koostööpartneritele ja klientidele"

Hannes-Martin Uibooss / Comistar

“Info kandidaatidest kiire ja ülevaatlik, meie poolt seatud kriteeriumitele selgitused konkreetsed ning tõesed. Suur abi töötajate leidmisel.”

Teet Valts / Peri AS

Küsi julgelt!

Kõik päringud jõuavad minuni


Täida väljad ära ja vajuta "saada", nii lihtne ongi! Hea oleks kui täpsustaksid nii organisatsiooni kui ka teenuse või valdkonda, mille kohta küsid - see annab meile võimaluse vastata võimalikult täpselt ja kiirelt. Vastame reeglina ühe tööpäeva jooksul.

Anzelika Ruubel / Talendibaasi tegevjuht