Meie klientide referentsid

Rahulolev ja lojaalne klient on iga äri alustala.

Meie jaoks on ülimalt tähtis, et meie kliendid oleks rahul meie tiimi tööga ning saaks oma ärilisi vajadusi rahuldatud. Selle nimel me pingutame iga päev.

Meid usaldanud kliendid

Arvavad meist nii:

“Tänan Talendibaasi meeldiva ning tulemusliku koostöö eest! Mulle meeldis nende puhul eelkõige Vastutus mille Talendibaas oli nõus võtma, tänu millele me koostööd alustasime! Otsisime Läti kontorisse kõrgemal positsioonil olevat vastutavat juhti, ning selle me ka saime. Oleme tulemusega väga rahul!”

Martin Marjapuu / Tenter OÜ

“Olime päris pikalt ja tulutult otsinud oma ettevõttesse müügikonsultanti. Otsustasime teha koostööd mõne personaliotsingu ettevõttega. Väljavalituks osutus Talendibaas ja nendega koostöös ei pidanud pettuma. Tegemist on oma ala professionaalidega, kes aitasid meil antud ametipositsiooni täita. Väga meeldis see, et omavaheline info liikumine oli kiire, protsessi käiguga hoiti mind pidevalt kursis toimuvaga ja jagati infot kandidaatide kohta. Tänan meeldiva koostöö eest ja julgen Talendibaasi soovitada ka teistele ettevõtetele."

Maris Trisberg / Stokker

“Meil on Anzelikaga varasemalt olnud väga pikk ja meeldiv koostöö ning ka praegu oleme saanud Talendibaasi abiga kenasti täita puuduolevad ametikohad.”

Maris Orumets Barbosa / Neiser Group

“Kulutasime mitmeid kuid sobiva töötaja otsingule, kuid tulutult. Meie kuulutusi pani tähele Iris, kes seejärel minuga ka ühendust võttis. Meie koostöö Talendibaasiga oli ladus ja ootuspäraselt produktiivne. Julgen ka teistele soovitada jätta teatud tegevused asjatundjatele.”

Ave Kukk / OK Incure

"Olime lootust kaotamas, et leida sobiv kandidaat ja varasem kogemus oli negatiivne, kuid Talendibaas tõi välja oma kvaliteedi ja tulemuse garanteerimise tingimused, mille tõttu olime veendunud, et tegu on õige partneriga kelle poole pöörduda töötajate värbamisel. Kasutame ise, kui ka soovitame talendbaasi meie enda koostööpartneritele ja klientidele"

Hannes-Martin Uibooss / Comistar

“Info kandidaatidest kiire ja ülevaatlik, meie poolt seatud kriteeriumitele selgitused konkreetsed ning tõesed. Suur abi töötajate leidmisel.”

Teet Valts / Peri AS

“Häid inimesi oma meeskonda leida on hirmus suur väljakutse ja Talendibaas on kogu selle protsessi meie jaoks kordades efektiivsemaks ja mugavamaks muutnud. Väikese ettevõttena meil oma personali värbamisprotsessi läbiviimiseks ei ole ja seepärast on väga hea partner siin hindamatu. Olles varem kasutanud teistegi agentuuride teenust, võin julgelt soovitada just Talendibaasi, sest paremat koostööpartnerit ma seni kohanud ei ole.”

RUTH SELIRAND / STORIT

“Suured tänud läbiviidud värbamisprotsessi ja kogu abi eest eelvalikute teostamisel. Tihti võib tunduda, et värbamisprotsess on lihtne. Samas õige inimese leidmiseks meeskonda on esmatähtis tunda planeeritava töökoha spetsiifikat ning vajadusi. Just need pikaajalised teadmised ja kogemused erinevate tegevusvaldkondadega on põhjuseks, miks Talendibaasi poole pöörduda.”

VAIDO ROMULUS / EFFECTIT

"Kui keegi tuttavatest värbajatest otsib tööd, siis võin soovitada ja kinnitada, et koostöö Talendibaasiga on alati väga positiivne! Kiire reageerimine ja oskus teha ka kuivast ülesandest meeldiv suhtlus on midagi, mida võiks tänapäeval rohkem kohata.”

HENDRIK JALAKAS / ANSON BAER

"Talendibaasiga koostöö oli äärmiselt meeldiv ja sujuv. Tegevjuhi positsiooni täita on alati keeruline arvestades veel meie asukohta. Saime Talendibaasi abiga oma tegevjuhi koha ilusti täidetud ning oleme tulemusega väga rahul. Töö professionaalne ja korralik. Tegemist on värbamises oma ala spetsialistidega, kes teavad ja tunnevad oma tööd, turgu ning kanaleid mida kasutada, et sobivaid kandidaate leida. Tunda on 20-ne aastast kogemust. Kui valite värbamispartnerit, siis Talendibaasi meeskonda alati soovitan."

URMAS JOHANSON / TIKUPOISS RESTO

Anzelikaga suhtlemine juba iseenesest on väga meeldiv ja positiivne. Alati on ta olemas ja jääb mulje nagu ta olekski ainult sinu ettevõtte jaoks – on sinu meeskonna mängija. Julgen igati soovitada koostööd temaga ja kui endalgi veel peaks vajadust olema sellise teenuse järg, siis tean kindlasti kuhu helistada ja kirjutada.

KAUPO KASKLA / T-MODEL

Küsi julgelt!

Kõik päringud jõuavad minuni


Täida väljad ära ja vajuta "saada", nii lihtne ongi! Hea oleks kui täpsustaksid nii organisatsiooni kui ka teenuse või valdkonda, mille kohta küsid - see annab meile võimaluse vastata võimalikult täpselt ja kiirelt. Vastame reeglina ühe tööpäeva jooksul.

Anzelika Ruubel / Talendibaasi tegevjuht