Teenused tööotsijale

Kes otsib, see leiab.

Leidnud ei ole see, kes kehvasti otsis.

Kogesin suurepärast tuge Talendibaasi karjäärinõustamise konsultatsioonis ning hilisemas CV kohendamises. Tegu oli professionaalse ja kogenud tiimiga, kes jagas mulle väärtuslikke näpunäiteid ning suuniseid minu edasiseks karjääriks. Tänu Talendibaasile leidsin endale lõpuks väga huvitava väljakutse!

Annika E.

Tegin läbi Talendibaasi juhtimisoskusega seotud isiksuse testi, mis andis mulle sobilikku suuna kätte. Lisaks testile jagas värbaja minuga ka omapoolseid soovitusi ning tänaseks olen leidnud endale uue, sobiva töökoha. Tänan!

Mart P.

Koostöö Talendibaasiga oli väga edukas. Tänu CV konsultatsioonile ja sealt saadud muudatusettepanekutele, sain nädalaga kuus kõne ning samal ja järgmisel nädalal ka juba kokku neljale töövestlusele. Aitäh Talendibaasi professionaalsele tiimile ja kiirele reageerimisele!

Kaupo K.

Tutvu meie tööotsijale mõeldud teenustega:

CV selline, et isegi intervjuule ei kutsuta? Saab korda, me aitame!

Liiga palju ristmike elus? Aitame liigelda kindlalt!

Just lõppes üks töösuhe ja tahaks juba uut? Aitame!

Kas kindel, et võõrkeel suus või oled sobiv ihaldatud ametikohale?

Küsi julgelt!

Kõik päringud jõuavad minuni


Täida väljad ära ja vajuta "saada", nii lihtne ongi! Hea oleks kui täpsustaksid nii organisatsiooni kui ka teenuse või valdkonda, mille kohta küsid - see annab meile võimaluse vastata võimalikult täpselt ja kiirelt. Vastame reeglina ühe tööpäeva jooksul.

Anzelika Ruubel / Talendibaasi tegevjuht