Talentide sihtotsing

Miks eelistada talentide sihtotsingut?

Kaasaegses kiiresti muutuvas maailmas on meil kõigil väga kiire ning aega napib. Eriti vähe aega on juhtidel, kes päevast päeva peavad tegelema organisatsiooni operatiivjuhtimisega. Kui organisatsioonis on olemas personalijuht või personaliosakond – ei ole värbamisega seotud mured nii kriitilised. Organisatsioonides, kus personaliosakonna roll on operatiivjuhil – võib värbamine osutuda keeruliseks väljakutseks.

Talentide sihtotsingu teenus on mõeldud eelkõige nendele tööandjatele, kellel ei ole võimekust tegeleda värbamisprotsessiga või puudub vastav kogemus. Teenuse peamine eelis on aga hoopis see, et läbi tööpakkumiste laekub tööandjale heal juhul 1/3 headest kandidaatidest. Eriti juhul, kui tegu on profiilidega, mis on väga spetsiifilised kas valdkonna- (IT, ehitus, tootmine jne) või positsioonipõhiselt (spetsialist, keskastmejuht, tippjuht), sest need inimesed reeglina ei ole töötud.

Talendibaasi meeskonnal on pikajaline kogemus, oskused ja andmekogud, mis võimaldavad antud väljakutsega edukalt toime tulla. Võtame kogu värbamisprotsessi enda peale ning korraldame kõik vajalikud toimingud Sinu eest ära, alates tööpakkumise sõnastamiseni kuni äraütlevate vastuste saatmiseni.

Talentide sihtotsingu teenusega on sealhulgas rahule jäänud:

Talentide sihtotsingu teenus toimib nii:

SAMM 1:

saame tuttavaks Sinu äriga ja alustame otsingut

Tutvume Sinu ärivaldkonnaga, konkurentidega ja ärisegmendiga tervikuna. Kaardistame ametikoha nõudmised ja kompetentsid. Viime läbi turu-uuringu, et ärivaldkonna spetsiifikat paremini tundma õppida. Kogutud informatsiooni baasil koostame, kujundame ja avaldame tööpakkumise ning maandumislehe.

SAMM 2:

kaasame online-kanaleid ja sotsiaalmeediat

Vastavalt tööpakkumise kohta tehtud turu-uuringule, avaldame tööpakkumise sobivates tööportaalides, Talendibaasi sotsiaalmeedia kanalites ning kodulehel. Jagame tööpakkumist tasulise, õigele sihtrühmale sihitud, reklaamina sotsiaalmeedias.

SAMM 3:

äratame ka passiivsed talendid eriandmekogudes

Eesti suurimatest tööportaalidest ja LinkedIn Recruiter’ist saadame e-maili teel potentsiaalselt sobivatele kandiaatidele üleskutsed Sinu tööpakkumisele kandideerima. Kaasame otsingusse ka oma partnereid ning kokkuleppel võtame luubi alla ka Sinu peamiste konkurentide töötajad.

SAMM 4:

otsime, otsime, otsime ja veel kord otsime

Meie värbajad ei piirdu eeltooduga, vaid rakendavad Sinu talendiotsingu heaks absoluutselt kõik oma võimed. Kaasatakse ka eelmiste värbamisprojektide raames laekunud talente ja (tšš!) Talendibaasi kinniseid andmebaase!

Samm 5:

tutvume põhjalikult leitud talentidega

Sõelume välja talendid, kes kõige paremini sobivad Sinu organisatsiooni ning kohtume nendega kas näost näkku või digitaalselt, tutvustame põhjalikult Sinu organisatsiooni, ärispetsiifikat, ametikohta ning vastame tekkinud küsimustele. Selgitame välja kandidaadi sobivuse meeskonnaga, organisatsiooniga ja selle kultuuriga.

Samm 6:

tutvustame Sulle lõppvooru jõudnud talente

Esitame Sulle lõppvooru jõudnud talendid. Ülejäänud kandideerinutele anname põhjaliku ja positiivse tagasiside. 

VIIMANE SAMM:

vali omale uus töötaja välja!

Teenus sisaldab neljakuulist talendi garantiid ning uudset katseaja tagasiside teenust.

Pane oma teenus kasvõi ise kokku!

Mis juhtub järgmiseks?

Küsi julgelt!

Kõik päringud jõuavad minuni


Täida väljad ära ja vajuta "saada", nii lihtne ongi! Hea oleks kui täpsustaksid nii organisatsiooni kui ka teenuse või valdkonda, mille kohta küsid - see annab meile võimaluse vastata võimalikult täpselt ja kiirelt. Vastame reeglina ühe tööpäeva jooksul.

Anzelika Ruubel / Talendibaasi tegevjuht