Talentide eelvalik

Miks valida talentide eelvalik?

Kaasaegses kiiresti muutuvas maailmas on meil kõigil väga kiire ning aega napib. Eriti vähe aega on juhtidel, kes päevast päeva peavad tegelema organisatsiooni operatiivjuhtimisega. Kui organisatsioonis on olemas personalijuht või personaliosakond – ei ole värbamisega seotud mured nii kriitilised. Organisatsioonides, kus personaliosakonna roll on operatiivjuhil – võib värbamine osutuda keeruliseks väljakutseks.

Talentide eelvaliku teenus on mõeldud eelkõige nendele tööandjatele, kellel ei ole võimekust tegeleda tööpakkumise avaldamise korraldamisega, laekunud talentide töötlemisega, sõelumisega ning tagasisidestamisega. Talendibaas võtab need kohustused enda peale ning korraldab kõik vajalikud toimingud Sinu eest ära alates tööpakkumise sõnastamiseni kuni äraütlevate vastuste saatmiseni.

Talentide eelvaliku teenusega on SEALHULGAS rahule jäänud:

Talentide eelvaliku teenus toimib nii:

SAMM 1:

kaardistame nõuded ning loome tööpakkumise

Selgitame välja, mis on ametikoha nõudmised ning loome silmatorkava ja atraktiivse tööpakkumise.

SAMM 2:

loome tööpakkumisele lisaks ka maandumislehe

Et toetada tööpakkumise levikut, loome sellega seotud maandumislehte, mis toetab kandidaatide laekumist.

SAMM 3:

avaldame Sinu tööpakkumise sobivates tööportaalides

Vastavalt tööpakkumise kohta tehtud turu-uuringule, avaldame tööpakkumist sobivates tööportaalides, Talendibaasi sotsiaalmeedia kanalites ning kodulehel.

SAMM 4:

jagame Sinu tööpakkumist sotsiaalmeedias

Jagame tööpakkumist tasulise, õigele sihtrühmale sihitud, reklaamina sotsiaalmeedias.

Samm 5:

potentsiaalsetele kandidaatidele saadame kutsed

Läbi Eesti suurimate tööportaalide saadame e-maili teel sobivatele kandiaatidele üleskutsed Sinu tööpakkumisele kandideerima.

Samm 6:

sõelume ja intervjueerime laekunud talente

Teeme Sinu eest sõelumise ära – grupeerime (potentsiaalselt) sobivad talendid kokku ning teeme nendega telefoniintervjuud, veendumaks nende motivatsioonis. Edastame Sulle vaid sobivaks märgitud kandidaadid ning ülejäänutele anname tagasiside, et säilitada meeldiv suhtlus ka äraütleva vastuse puhul.

VIIMANE SAMM:

Vali välja omale uus töötaja!

Kui valik tundub liiga keeruline – anna meile märku, me saame aitada ka sellega. Loe rohkem →

Kalkuleeri oma teenus kasvõi ise kokku!

Mis juhtub järgmiseks?

Tööpakkumine juba avaldatud, aga ei ole aega CV-dega tegelemiseks?

Ei ole probleemi! Me saame appi tulla ka siis, kui tööpakkumine on juba avaldatud ning CV-d on juba laekunud. Võta meiega ühendust ning räägime detailid läbi! Teenuse sisu jääb sel juhul põhimõtteliselt samaks, kuid ära jääb tööpakkumise vormistamise ning avaldamise pool.

Küsi julgelt!

Kõik päringud jõuavad minuni


Täida väljad ära ja vajuta "saada", nii lihtne ongi! Hea oleks kui täpsustaksid nii organisatsiooni kui ka teenuse või valdkonda, mille kohta küsid - see annab meile võimaluse vastata võimalikult täpselt ja kiirelt. Vastame reeglina ühe tööpäeva jooksul.

Anzelika Ruubel / Talendibaasi tegevjuht