Terves kehas terve vaim!

Terves kehas terve vaim!

Ajal, mil ettevõtted panustavad üha rohkem töötajate tervisesse läbi tasuta spordivõimaluste ja tööandja tervisekindlustuse, hindab ka Talendibaasi tiim väga sporti. Meie tegevjuht Anželika Ruubel mängib näiteks Tabasalu Jalgpalliklubi harrastajate võistkonnas jalgpalli ja on oma võistkonnaga turniiridel jõudnud auhinnaliste kohtadeni.

„Kandidaate värvates näeb üha enam, et inimesed eelistavad tervislikke eluviise ja küsivad ettevõtete pakutavate sportimisvõimaluste järele. Sportimise toetamine on praegu kaalukas argument töötajate värbamisel paljudele töökohtadele,“ rääkis Ruubel.

Tema sõnul on töö ja vaba aja tasakaal väga oluline küsimus just noorematele inimestele, kes sageli otsesõnu ei hinda vanemate põlvkondade tööharjumusi endale sobivaks. „Rohkem hoolitakse oma tervisest ja vabast ajast kui rahast ja vastavalt sellele osatakse oma elu ka korraldada. Nii eelistatakse paindlikke töökohti, kus tööandja toetab aktiivset eluviisi, saab sobitada tööaegu ja teha osalist kodutööd,“ selgitas Ruubel.

Toetage sportlikke väljakutseid!

Ruubeli arvates võiks tööandjad rohkem korraldada oma töötajatele ühiseid sportlikke väljakutseid – kõige lihtsam on näiteks kõigile sobilik „sammulugemine“. Väike auhind parimatele aitab selle juures võistlusvaimu ja põnevust üleval hoida.
Samuti võiks tiimis alati esile tõsta töötajate sportlikke saavutusi, et innustada kolleege rohkem liikuma.

„Miks mitte juurutada ka lihtsaid traditsioone. Parim lõunane vahepala on kiire jalutuskäik värskes õhus kontori lähedasse parki või metsatukka,“ soovitab Ruubel.

Küsi julgelt!

Kõik päringud jõuavad minuni


Täida väljad ära ja vajuta "saada", nii lihtne ongi! Hea oleks kui täpsustaksid nii organisatsiooni kui ka teenuse või valdkonda, mille kohta küsid - see annab meile võimaluse vastata võimalikult täpselt ja kiirelt. Vastame reeglina ühe tööpäeva jooksul.

Anzelika Ruubel / Talendibaasi tegevjuht