Talendihääl #1: püsimeigikunstniku tööst

Talendihääl toob oma 1. osas stuudiosse püsimeigikunstniku Adriana Viksi Bombshell OÜ-st. Adriana rääkis ausalt ja avalikult oma tööst ning Bombshellis töötamisest lähemalt.

Adriana alustas oma karjääri seitse aastat tagasi tänu sõbrannale, kes tegeles püsimeigikunstnike koolitamisega. Sellele koolitusele on kuni tänaseni järgnenud hulga täiendkoolitusi, „Minu meelest on see selline valdkond, kus kunagi õppimisest ei saa küllalt. Pidevalt tuleb mingeid uusi stiile ja tehnikaid juurde ja ma tunnen, et ma tahan veelgi ennast täiendada,“ rääkis Viks, kes on end koolitanud nii kodumaal kui rahvusvaheliselt.

Adriana meelest on püsimeigitehniku ametis kindlasti eelduseks perfektsionism, hea kunstikäsi ja -meel ning olulisel kohal on nii enese- kui vigade analüüs. Püsimeigitehnikuks sobivad väga paljud inimesed, kuid ameti selgeks saamine tuleneb siiski individuaalsest õppimisvõimest, „Mitte ükski takistus ei ole ületamatu,“ lisas Viks, kes tõdes, et tegu ei ole paraku erialaga, mis saab kohe peale esimest koolitust 100%-selt selgeks.

„Püsimeigi protseduurid on kallid, sest koolitused on kallid,“ avas Adriana järgmist teemat, kes on isiklikult ligikaudu 100 000 eurot enda koolitamiste alla pannud selleks, et olla tasemel, kus ta täna on, „kui sa hakkad aktiivselt tööle, siis tegelikult, see raha tuleb väga kiiresti tagasi“ täiendab Viks, kes julgustab iluvaldkonnahuvilisi püsimeigimaailmaga liituma.

Adriana julgustas kõiki huvilisi tulema ka püsimeigiprotseduuridele, „Igale protseduurile eelneb niikuinii konsultatsioon“, mis tähendab, et ei pea kartma ebasobilikku tulemust, sest kliendi soov ja tehniku võimalused kombineeritakse ideaalse tulemuse saavutamiseks. Enne kliendi jah-sõna ei alusta Adriana tatoveerimistööga, vaid klient peab eskiisiga ka nõus olema.

Viksi rääkis Talendihääle taskuhäälingus ka oma igapäevatööst ja -graafikust, kliendibaasist, kolleegidest ja ühisüritustest. Samuti arutleti järgmistel teemadel – eelarvamused püsimeigi töö kohta, iluteenindajate välja koolitamine Bombshellist ning Adriana pakutavad teenused. Loomulikult ei puudu ühest õigest Talendihääle podcastist ka Talendihääle eri teemaplokk.

Aitäh usalduse eest, Bombshell!

Bombshell sotsiaalmeedias: InstagramFacebook | Koduleht

Kuula siit või vaata siit:

Küsi julgelt!

Kõik päringud jõuavad minuni


Täida väljad ära ja vajuta "saada", nii lihtne ongi! Hea oleks kui täpsustaksid nii organisatsiooni kui ka teenuse või valdkonda, mille kohta küsid - see annab meile võimaluse vastata võimalikult täpselt ja kiirelt. Vastame reeglina ühe tööpäeva jooksul.

Anzelika Ruubel / Talendibaasi tegevjuht