Anne-Greth Lipp

Tere, olen Anne-Greth, turunduse ja protsesside talent

Enne Talendibaasiga liitumist tegelesin mitme organisatsiooni digiturunduse ja sotsiaalmeediaga. Samuti olen üle viie aasta korraldanud erisuguseid üritusi, mis on vaieldamatult mu kõige suuremaks kireks.

Ma olen omandanud kõrghariduse Tartu Ülikooli Pärnu kolledži ettevõtluse ja projektijuhtimise erialal, mis oli enneolematult mitmekülgne õppekava ning tänu eri tüüpi koolipraktikatele oskan õpitud teadmisi ka reaalses elus rakendada. Ma olen avatud silmaringiga ning seda toetavad erinevad koolitused spordi-, turundus- ja iluvaldkonnas just enese arendamiseks.

Tänaseks olen jõudnud Talendibaasi, kus saan valla lasta oma ideed turundusvallas, võtta vastu uusi väljakutseid (näiteks podcast “Talendihääl”) ning arendada enda teadmisi värbamisvaldkonnast. Samuti on mul võimalus hoida kätt pulsil erinevatel tööprotsessidel, neid koordineerida ning parendada ja anda endast kõik, et töö tegemine oleks kõikidele kolleegidele loogiline ning mugav.

Minu vaba aeg kuulub peamiselt jalgpallile – on siis selleks ise vuti mängimine, selle jälgimine või kogukonna arengusse panustamine. Usun, et tänu jalgpallile mõistsin juba noores eas, kui oluline on tiimitöö.

Sa pead kasutama seda, mis Sul on, et saada seda, mida Sa tahad.
(James Brown)

Teemad, millest võime rääkida:

REKLAAM

sotsiaal-
meedias

Toetame Sinu värbamist sihitud reklaamidega erinevatel sotsiaalmeedia platvormidel.

REKLAAM

televisioonis ja raadios

Toome Sind pildile televisioonis ja teeme Sind raadios kuuldavaks.

REKLAAM

väli- ja trükimeedias

Soovid olla nähtav ka ajalehtedes või silma paista tänavareklaamis? Anna märku!

TÖÖPAKKUMISTE

videod ja animatsioonid

Staatilised tööpakkumised tunduvad liiga igavad? Teeme Sind tööotsijale paeluvamaks!

Küsi julgelt!

Kõik päringud jõuavad minuni


Täida väljad ära ja vajuta "saada", nii lihtne ongi! Hea oleks kui täpsustaksid nii organisatsiooni kui ka teenuse või valdkonda, mille kohta küsid - see annab meile võimaluse vastata võimalikult täpselt ja kiirelt. Vastame reeglina ühe tööpäeva jooksul.

Anzelika Ruubel / Talendibaasi tegevjuht