Anne-Greth Lipp

Tere, olen Anne-Greth, turunduse talent

Ma olen varasemalt töötanud teeninduse ja jaekaubanduse valdkondades ning tegelenud mitme organisatsiooni digiturunduse ja sotsiaalmeediaga. Samuti olen kogenud ürituste korraldamises – alustades spordivõistlustega ja lõpetades ettevõtte siseste koosviibimistega.

Ma olen omandamas kõrgharidust ettevõtluse ja projektijuhtimise erialal, mis on enneolematult mitmekülgne ning tänu koolipraktikatele oskan õpitud teadmisi ellu viia. Ma olen avatud silmaringiga ning seda toetavad erinevad koolitused spordi-, turundus- ja iluvaldkonnas just enese arendamiseks.

Tänaseks olen jõudnud Talendibaasi, kus saan valla lasta oma ideed, võtta vastu uusi väljakutseid ning tutvuda värbamisvaldkonnaga lähemalt.

Minu vaba aeg kuulub peamiselt jalgpallile – on siis selleks ise vuti mängimine, selle jälgimine ja analüüsimine või kogukonna arengusse panustamine.

Usun, et tänu jalgpallile mõistsin juba noores eas, kui oluline on tiimitöö.

Teemad, millest võime rääkida:

REKLAAM

sotsiaal-
meedias

Toetame Sinu värbamist sihitud reklaamidega erinevatel sotsiaalmeedia platvormidel.

REKLAAM

televisioonis ja raadios

Toome Sind pildile televisioonis ja teeme Sind raadios kuuldavaks.

REKLAAM

väli- ja trükimeedias

Soovid olla nähtav ka ajalehtedes või silma paista tänavareklaamis? Anna märku!

TÖÖPAKKUMISTE

videod ja animatsioonid

Staatilised tööpakkumised tunduvad liiga igavad? Teeme Sind tööotsijale paeluvamaks!

Küsi julgelt!

Kõik päringud jõuavad minuni


Täida väljad ära ja vajuta "saada", nii lihtne ongi! Hea oleks kui täpsustaksid nii organisatsiooni kui ka teenuse või valdkonda, mille kohta küsid - see annab meile võimaluse vastata võimalikult täpselt ja kiirelt. Vastame reeglina ühe tööpäeva jooksul.

Anzelika Ruubel / Talendibaasi tegevjuht