Kadri Mäe

Tere, olen Kadri, Talendibaasi partner

Oman rohkem kui 15-aastast praktilist inimeste juhtimise kogemust. Minu peamisteks valdkondadeks on olnud meeskondade loomine ja organisatsioonikultuuri kujundamine, personalitöö funktsioonide loomine ja täiustamine, talendijuhtimine, töötajate hindamine, tagasiside süsteemide loomine, juhtide nõustamine.

Olen olnud mitme eduka rahvusvahelise tehnoloogia ettevõtte loomise juures (Scoro, Adcash, Bob W, Tuum), ehitades üles personali funktsioonid, protsessid, tavad, kujundanud ettevõtte kultuuri ja tööandja brändi, juhtinud kogu personalivaldkonda ning olnud partneriks ettevõtte juhtidele. Olen töötanud ka meediavaldkonnas ja värbamisagentuuris. Mul on ka pikaajaline kogemus loovettevõtluses.

“Mind on alati huvitanud inimene ja tema organisatsioonikäitumine. Personalijuhtimises on minu kireks kogu töötaja elutsükli kujundamine, selle iga osa lihvimine- värbamisprotsessist uue töötaja sisseelamiseni, tagasisidestamisest ja tulemuste hindamisest motiveerimise, karjääriplaneerimise ja mentordamiseni. Olen nautinud tööd ettevõtte kultuuride ja tööandja brändide kujundamisel, juhtide nõustamisel.
Minu jaoks on eduka meeskonnatöö aluseks jagatud väärtused ja usaldus.”

Usun siiralt, et ettevõtte kestva edu saladuseks on oma inimeste esikohale seadmine.

Teemad, millest võime rääkida:

TALENDIJUHTIMINE

ja tööandja kuvand

Aitame analüüsida milliseid inimesi ja millal vajad, et oma ärieesmärke teoks teha. Nii alustavatel kui ka juba väljakujunenud organisatsioonide puhul.

JUHTKONNA

nõustamine ja mentorlus

Rakendades praktilisi personalijuhtimise ja mentori kogemusi, aitame ehitada meeskondi, mis loovad sünergiat.

PERSONALIJUHTIMISE

protsessid ja juhised

Mistahes ettevõtte toimimise edu pandiks on selgete ja asjakohaste personaliprotsesside ja juhiste olemasolu.

Personali

audit ja hindamine

Analüüsime ettevõtte olemasolevaid personalijuhtimise tavasid, veendumaks, et need aitavad saavutada ärieesmärke.

Küsi julgelt!

Kõik päringud jõuavad minuni


Täida väljad ära ja vajuta "saada", nii lihtne ongi! Hea oleks kui täpsustaksid nii organisatsiooni kui ka teenuse või valdkonda, mille kohta küsid - see annab meile võimaluse vastata võimalikult täpselt ja kiirelt. Vastame reeglina ühe tööpäeva jooksul.

Anzelika Ruubel / Talendibaasi tegevjuht