Küpsiste andmed

Küpsiste kasutamine

Küpsised ehk inglise k. Cookies on väikesed tekstifailid, mis neid kasutavaid veebilehe kasutades laetakse kasutaja arvutisse ning selle tulemusel saab veebilehitseja edastada küpsiste info igal veebilehe kasutuse korral. Küpsised on mõeldud veebikülastaja kasutuskogemuse parandamiseks.

Üldjuhul on Talendibaasi veebilehtedel linke kolmandate veebilehtedele ja teenustele ning sotsiaalmeedia laiendusteele (nt Google Analytics ja Facebook). Need laiendused on peamiselt turunduse või statistika eesmärkidel loodud. Talendibaasi veebilehtedel olevad kolmandate isikute teenused või kolmandate isikute rakendused alluvad kolmandate isikute isikuandmete kaitse reeglitele, seega soovitame Teil tutvuda sellisel juhul nende ettevõttete isikuandmete kaitse praktikatega. Juhul kui Talendibaas kasutab küpsiseid, siis nende kohta leiate info nende veebilehelt või vajadusel pöörduda Talendibaasi poole muul viisil (e-kirja või telefoni teel).

Kasutatavate küpsiste nimekiri:

    Me austame ja väärtustame kõrgelt oma klientide privaatsust.

    Küsi julgelt!

    Kõik päringud jõuavad minuni


    Täida väljad ära ja vajuta "saada", nii lihtne ongi! Hea oleks kui täpsustaksid nii organisatsiooni kui ka teenuse või valdkonda, mille kohta küsid - see annab meile võimaluse vastata võimalikult täpselt ja kiirelt. Vastame reeglina ühe tööpäeva jooksul.

    Anzelika Ruubel / Talendibaasi tegevjuht