Assistendi teenus

Miks valida meid?

Meie teenus on mõeldud just neile klientidele, kes vajavad professionaalset kuulutuse koostamise teenust ja soovivad vajadusel kuulutust ka tööportaalides avaldada. Meie eksperdid tagavad, et teie kuulutus oleks optimaalselt tulemuslik ja tõmbaks tähelepanu.
Meie eelis – tugev ja pikaaegne värbamiskogemus. Talendibaasi meeskond omab põhjalikku arusaamist värbamise parimatest praktikatest ja turundusest, tagades Sinu kuulutuse maksimaalse efektiivsuse.

Kohandatud lähenemine: loome kuulutuse, mis peegeldab täpselt Sinu ettevõtte väärtusi ja vajadusi, pakkudes igale kliendile individuaalset lähenemist.

Tõhus ja professionaalne: Meie eesmärk on luua kuulutus, mis mitte ainult ei meelita kandidaate, vaid ka esitleb Sinu ettevõtet atraktiivse tööandjana.

Kuidas me saame aidata?

Strateegiline sõnastamine: koostame selged ja veenvad sõnumid, mis toovad esile Sinu ettevõtte tugevused ja unikaalsuse.

Visuaalne kujundus: pakume professionaalset visuaalset kujundust, mis haarab kandidaatide tähelepanu ja esindab Sinu brändi.

Laialdane levitamine: aitame kuulutust levitada erinevates kanalites, tagades selle optimaalne nähtavus ja kandidaatide ligimeelitamine.

Meie teenus hõlmab kogu protsessi vältel täielikku kliendituge. Küsimuste korral võta meiega ühendust – anname Sulle kogu vajaliku info.

Küsi julgelt!

Kõik päringud jõuavad minuni


Täida väljad ära ja vajuta "saada", nii lihtne ongi! Hea oleks kui täpsustaksid nii organisatsiooni kui ka teenuse või valdkonda, mille kohta küsid - see annab meile võimaluse vastata võimalikult täpselt ja kiirelt. Vastame reeglina ühe tööpäeva jooksul.

Anzelika Ruubel / Talendibaasi tegevjuht