Hoiatus!
Liikvel head kandidaadid!

Mitmed meie usaldusväärsed allikad kinnitavad, et just praegu on märgatud liikumas väga häid kandidaate! Selleks, et mitte ilma jääda, haara võimalusest kinni ja kasuta Talendibaasi suunatud tööpakkumise teenust! Ole kiire, head kandidaadid ei jää ootama!

Kiirusta, pakkumine aegub ruttu!

Kella tühjaks tiksumiseni on suunatud tööpakkumise teenuse hind:

990 EUR + KM

(tavahind 1290 EUR + KM)
Esimesed 10 tellijat pääsevad otse eksklusiivsele värbamissündmusele “Värbamise pimedam pool”, mida korraldame selle aasta detsembris.
Pakkumine kehtib veel:
Päevi
Tunde
Minuteid
Sekundeid
Pakkumine on läbi!
Oled skeptiline kas ikka tasub?

89 tundi ajavõitu ja parimad kandidaadid

Me oleme kindlad, et oskad ka ise tööpakkumist avaldada, aga oled Sa kunagi mõelnud, kui palju Sul sellele tegelikult aega kulub? Meie pikaajaline kogemus ütleb, et korraliku konkursi iseseisev läbiviimine röövib Sinu elust rohkem kui kaks nädalat! Lisaks on hetkel liikumas tõeliselt head kandidaadid, ära jäta antud võimalust kasutamata ja võta ühendust!

 

Kui siit lehelt niisama Lahkud:

Soovid saada rohkem infot teenuse kohta?

Ei ole probleemi. Teenusest saad Sa lugeda siin. Või kui soovid pigem rääkida, siis võta ühendust Irisega, ta oskab vastata kõigile Sinu küsimustele.

Iris Weinberg

Ärikliendisuhete partner
iris@talendibaas.ee | +372 5377 7963

Küsi julgelt!

Kõik päringud jõuavad minuni


Täida väljad ära ja vajuta "saada", nii lihtne ongi! Hea oleks kui täpsustaksid nii organisatsiooni kui ka teenuse või valdkonda, mille kohta küsid - see annab meile võimaluse vastata võimalikult täpselt ja kiirelt. Vastame reeglina ühe tööpäeva jooksul.

Anzelika Ruubel / Talendibaasi tegevjuht